Poznaj nową stronę internetową Pensjonatu Emilia!

Miło nam poinformować, że Pensjonat Emilia ma zupełnie nową stronę internetową. Prace nad nią trwały dość długo, ale efekt – mamy nadzieję – jest fantastyczny.

Teraz nasz serwis dobrze wyświetla się nie tylko na dużych monitorach komputerowych, ale także na ekranach tabletów i smartfonów. Szablon strony jest tzw. responsywny, co oznacza, że jego wygląd dostosowuje się do urządzenia, na jakim jest wyświetlany.

Dodaliśmy także bloga. Poza aktualnościami, będziemy umieszczali na blogu artykuły opisujące naszą piękną okolicę, całą Wysową Zdrój. Może zainspirujemy tym kolejnych Gości do przyjazdu, kto wie.

1 komentarz

  1. Przebywaliśmy w Pensjonacie „EMILIA” w Wysowej w dniach 11 – 13 .09.2020. Byliśmy zauroczeni samym pensjonatem tj. budynkiem, pięknie utrzymanym otoczeniem pełnym krzewów, kwiatów, ławeczek. W ogrodzie znajdował się podgrzewany basen z miejscami do masażu i stanowisko do zapalenia ogniska. Właściciele to przesympatyczni młodzi ludzie, którzy z pasją zajmują się stworzonym przez siebie miejscem do odpoczynku. Wszędzie bardzo czyściutko, bardzo smaczne i świeżutkie posiłki /śniadania i obiady/.
    Wysowa zaskoczyła nas wspaniałymi górskimi widokami /byliśmy tu wiele lat temu/, pięknym parkiem, bardzo ładnie zagospodarowanym . Wszystko to sprawiło, że byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu a do „Emilii” będziemy wracać jeśli tylko okoliczności na to pozwolą. Swoją opinie wyrażamy również w imieniu znajomych, którzy gościli tam razem z nami.

    Reply

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *