Pensjonat Emilia – o nas

      Zapraszamy serdecznie do Pensjonatu Emilia** w Wysowej Zdrój, miejscowości uzdrowiskowej słynącej ze znanych wód mineralnych, bogatego mikroklimatu, który jest rewelacyjnym antidotum na stres życia codziennego. Biorąc pod uwagę lokalizację obiektu i cudowny malowniczy krajobraz górski tworzy idealne, wprost wymarzone miejsce na wypoczynek i regeneracje.

      Nasza oferta skierowana jest do Gości, którzy cenią sobie spokój, ciszę oraz chcących podziwiać i zachwycać się krajobrazem cudownego Beskidu Niskiego.    

 

 

Recepcja Pensjonatu Emilia - Wysowa Zdrój

   

      Warto dodać, że nasz pensjonat w górach to idealne miejsce do rozpoczęcia pieszych lub rowerowych podróży na szlakach górskich, z których słynie malowniczy Beskid Niski.

pensjonat drugiej kategorii czyli 2 gwiazdkiPensjonat Emilia** położony  w Wysowej Zdrój posiada certyfikat kategorii** (posiadania dwóch gwiazdek) wydany przez Urząd Marszałkowski (przez Marszałka Województwa Małopolskiego).

      Jesteśmy jedynym kategoryzowanym pensjonatem w powiecie gorlickim.

     Znajdziesz nas w Centralnym Wykazie Obiektów Hotelarskich na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki www.turystyka.gov.pl 

 

Jedno możemy Ci zagwarantować: jeśli raz do nas przyjedziesz, będziesz wracać do nas często!

 

Zapoznaj się z naszym cennikiem i naszą ofertą noclegową.
Zapraszamy Cię do obejrzenia zdjęć z Wysowej zdroju, okolic i oczywiście naszego Pensjonatu Emilia.