Pensjonat Emilia – o nas

Pensjonat „Emilia” w górach w Wysowej Zdrój Beskid Niski – informacje

W samym sercu Wysowej położony jest pensjonat Emilia.

Dwie gwiazdki w standardzie pensjonatu

Obiekt, który oddajemy do dyspozycji gości to dwugwiazdkowy, o wysokim standardzie pensjonat, posiadający 11 komfortowych pokoi.
Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem. Ale łazienka z prysznicem to nie wszystko. Dodatkowo pensjonat Wysowa Zdrój ma własny duży parking, salę konferencyjną oraz plac zabawowy. Dlatego znajdzie tu swoje miejsce grupa biznesmenów pragnących omówić strategie biznesowe, jak i rodzina szukająca spokoju, wypoczynku i bezpiecznego dla dzieci spędzenia czasu.

Recepcja Pensjonatu Emilia - Wysowa Zdrój

Basen, grill…

Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy również dodatkowe atrakcje, takie jak basen z podgrzewaną wodą i atrakcjami, relaksujący po pieszych wędrówkach, możliwość skorzystania z masażu klasycznego lub relaksacyjnego, a także grill wolno stojący i wypożyczalnię rowerów.

Warto dodać, że nasz pensjonat w górach to idealne miejsce do rozpoczęcia pieszych lub rowerowych podróży na szlakach górskich, z których słynie cały Beskid Niski.

Pensjonat Emilia**

Niemalże w samym sercu Parku Zdrojowego leży Pensjonat Emilia. Trudno o lepsze miejsce na pensjonat – wypoczynek, spokój, relaks i zdrowie dla Ciebie i Twojej rodziny w zasięgu ręki. Wczasy w górach będą dla Ciebie czystą przyjemnością.

pensjonat drugiej kategorii czyli 2 gwiazdkiNasz pensjonat Emilia położony w Wysowej Zdrój posiada certyfikat kategorii** (posiadania dwóch gwiazdek) wydany przez Urząd Marszałkowski (przez Marszałka Województwa Małopolskiego).

Zapoznaj się z naszym cennikiem i naszą ofertą noclegową.
Zapraszamy Cię do obejrzenia zdjęć z Wysowej zdroju, okolic i oczywiście naszego Pensjonatu Emilia.
Jedno możemy Ci zagwarantować: jeśli raz do nas przyjedziesz, będziesz wracać do nas często!